Dlaczego warto skorzystać z usług ?
Chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze, chcesz zmniejszyć liczbę zbędnych odwiertów wskażę Ci najkorzystniejsze miejsce pod budowę studni.
Jeśli: budzisz się zmęczony, często boli Cię głowa, jesteś nerwowy, w domu czy biurze źle się czujesz, nie rosną kwiaty, często chorujesz czy dzieci chorują, to sprawdzę czy środowisko w którym przebywasz jest zdrowe i bezpieczne, gdy występuje szkodliwe dla zdrowia promieniowanie „żył” wodnych skutecznie je zneutralizuję.
Chcesz w „zdrowym” miejscu postawić dom, kupić „zdrowy” dom (mieszkanie) przeprowadzę ocenę zdrowotną działki, domu czy mieszkania.
Twój dom (teren) jest zalewany, pokazała się woda, nie wiesz skąd ta woda - zlokalizuję metodami radiestezyjnymi „żyłę” wodną i określę jej przebieg.
Szukasz kogoś, coś zgubiłeś, szukasz skarbów, zaginionych zwierząt - techniką teleradiestezyjną postaram się pomóc jest to trudne, ale możliwe.
Masz problem, nie wiesz co masz zrobić, jaką podjąć decyzję to wyślij zestaw pytań - techniką teleradiestezji odpowiem na nie, co pomoże Ci podjąć decyzję.
Chcesz poznać radiestezję, jej możliwości i zastosowanie, chcesz mieć ciekawe hobby - zapraszam na kurs radiestezji stopnia podstawowego.