Radiesteta Tadeusz Zbiegieni - neutralizacja, ekrany...

Najważniejsza jest profilaktyka, czyli już na etapie zakupu działki powinno się wykonać ekspertyzę radiestezyjno - geobiologiczną, która wykaże czy na tej działce znajdzie się miejsce wolne od stref promieniowania geopatycznego i nadające się pod zabudowę mieszkaniową.

Często już niektórzy architekci (patrz partnerzy, kliknij...), sugerują, żeby zacząć od radiestety. Wtedy oni już na bazie ekspertyzy radiestezyjnej lokalizują na planie realizacyjnym działki w odpowiednim miejscu budynek jak również miejsce pod budowę studni, szambo, miejsce na pergolę itp. Ma się wtedy pewność, że środowisko w jakim będziemy mieszkać będzie dla nas bezpieczne oraz będziemy się w nim dobrze czuć, wypoczywać i regenerować swoje siły.

Gdy już jesteśmy właścicielami działki, a jeszcze nie mamy zlokalizowanego budynku, przeprowadzona ekspertyza radiestezyjna wskaże nam optymalnie dobre miejsce na naszej działce nadające się pod zabudowę mieszkaniową.

W przypadku, gdy na działce występują silne strefy promieniowania geopatycznego i nie ma miejsca wolnego od tych zagrożeń, musimy zdecydować się na zastosowanie zabezpieczenia (neutralizatora).

Na etapie budowy budynku zalecam wykonać na najniższej kondygnacji odpowiednią wylewkę cementowo-białkową o parametrach ustalanych indywidualnie w oparciu o wcześniej wykonaną ekspertyzę radiestezyjną na tym terenie.

Natomiast w istniejących już mieszkaniach, domach, biurach itp., w których występuje szkodliwe dla zdrowia promieniowanie geopatyczne zakładam miejscowo neutralizatory (odpromienniki), które sprawdzają się wtedy, gdy to promieniowanie jest słabsze i występuje na niewielkiej powierzchni.

W sytuacji, gdy mamy do czynienia z promieniowaniem geopatycznym o dużym natężeniu i obejmującym większą powierzchnię mieszkania, domu, biura itd. zakładam autorskie specjalistyczne zabezpieczenia, które skutecznie to promieniowanie neutralizują (warunki gwarancyjne). Te zabezpieczenia (neutralizatory) indywidualnie dobieram (projektuję), a po ich założeniu i dostrojeniu, jeszcze dokonuję pomiaru ich skuteczności.

Na koniec jeszcze zalecam jak poprawić mikroklimat w pomieszczeniu (pokoju, biurze), jak ustawić łóżka, meble itd., aby uniknąć zagrożeń geobiologicznych.

O skuteczności zastosowanych zabezpieczeń w mieszkaniach, domach, biurach itp. świadczą późniejsze opinie klientów wyrażane przy spotkaniach (na targach), telefonicznie czy listownie - patrz referencje od osób prywatnych, kliknij...