Radiesteta Tadeusz Zbiegieni - kursy...

Kurs radiestezji stopnia podstawowego (na miejscu lub wyjazdowy)
siedem spotkań weekendowych (po jednym w miesiącu) w godzinach 10:00 - 17:00
Wczasy z radiestezją dla zdrowia i urody (tygodniowe)
(kurs stopnia podstawowego) organizowane są w Szczyrku lub w innej miejscowości.

Uczestnicy otrzymują dyplomy ukończenia kursu radiestezji.

Seminarium dwudniowe
np. Radiestezja terapeutyczna.
Warsztaty radiestezyjne
(dwudniowe) – np. podstawy radiestezji
Kursy indywidualne i konsultacje
(tematy, termin i cena do uzgodnienia)

Aktualne informacje na temat ceny i terminu prowadzenia kursu ( po zebraniu grupy) u prowadzącego kurs Tadeusza Zbiegieni.


“Siedmioweekendowy kurs pozwolił nam zapoznać się ze wspaniałą dziedziną, jaką jest radiestezja. Poznać różnorakie wahadełka, a także zaprzyjaźnić się z różdżką, zwłaszcza dwuramienna - co było najtrudniejsze. Prowadzący kurs mistrz radiestezji Tadeusz Zbiegieni posiada dogłębną wiedzę, którą otrzymał nie tylko w dziedzictwie genetycznym od ojca - wspaniałego radiestety i jasnowidza - Zbigniewa, ale również poszerzył o wiadomości z różnych dziedzin, w tym także takiej trudnej, jaką jest geologia i hydrogeologia.

W trakcie kursu poznaliśmy nie tylko podstawową radiestezję, ale również "liznęliśmy" jej podspecjalizacje: chromoterapię, zastosowanie w leczeniu; określanie stanu zdrowia, ,oczyszczenie, doładowanie energetyczne, harmonizowanie czakr, dobór leku i mnóstwo innych dobrych zastosowań, m.in. poszukiwanie osób, rzeczy, a zwłaszcza przeurocze prawo sympatii, czyli harmonii, które na gorąco zaczęliśmy stosować ze wspaniałymi rezultatami w życiu codziennym.

Największą frajdę mieliśmy wtedy gdy poszukiwaliśmy na górze Żar ujęć wodnych, źródełek (patrz zdjęcie) i udało się z dużą dozą prawdopodobieństwa określić nie tylko umiejscowienie ujęcia, ale również wydajność i klasyfikację wody. Nasza ocena ujęcia wodnego pokrywała się z oceną pana Tadeusza. Przewspaniałe było zakończenie tego wypadu w góry, które odbyło się na działce Mistrza, gdzie nie tylko oznaczyliśmy przebieg cieków, ujęcie wodne i wydajność, ale również serdecznie byliśmy goszczeni przez państwa Zbiegienich i ich najbliższych.

Ten kurs dał nam bardzo dobre i mocne fundamenty. Teraz od nas zależy, jak z tych wiadomości skorzystamy, rozwiniemy je oraz ukierunkujemy. Moim zdaniem tego typu kurs należy traktować jako podstawowy i potem wprowadzać dodatkowe kursy już specjalizacyjne: zastosowanie w poszukiwaniu cieków i ujęć wodnych, zabezpieczanie mieszkań i innych obiektów, w leczeniu, poszukiwaniu osób i rzeczy itp. W związku z powyższym mam prośbę do redakcji "Szamana" o zorganizowanie w przyszłości tego typu kursów specjalistycznych.„

Refleksje z kursu radiestezji (Szaman 9/2001)
pobierz artykuł


“Mieliśmy szczęście być na pierwszych zorganizowanych przez redakcję "SZAMANA" wczasach połączonych z kursem radiestezji. Wczasy te uważamy za wyjątkowo udane, przede wszystkim ze względu na prowadzącego. Pan Tadeusz Zbiegieni jest wspaniałym fachowcem, nauczycielem i ciepłym, otwartym człowiekiem. Jego osobowość wpłynęła na atmosferę, panującą w naszej grupie.

Zachęcił nas wszystkich do poznania tajników radiestezji. Wśród nas były osoby, ,które po raz pierwszy zetknęły się z tą dziedziną. Pouczające zajęcia w terenie, z praktycznym wykorzystaniem przekazanej nam wiedzy, połączone z wycieczkami po bliższych i dalszych okolicach Szczyrku, sprawiły, że przekonaliśmy się o jej szerokim zastosowaniu w życiu codziennym.

Od tego momentu wahadełko i różdżka nam, ludziom, reprezentującym różne zawody, będą stale służyły, ułatwiając życie w domu i w pracy.„

Warto było poznać tajniki radiestezji (Szaman 10/2003)
pobierz artykuł